Info

Warunki cenowe i polityka prywatności:


Aktywacja dostępu do Serwisu może zostać dokonana przez płatność uruchamianą na telefonie. Płatność dodawana jest do rachunku telefonicznego operatora komórkowego: Orange, Play, T-Mobile i Plus.

Prywatność użytkowników serwisów Digital Global Pass SAS ma najwyższe znaczenie. Szczególnie dbamy o ochronę danych osobowych naszych użytkowników. Wykorzystujemy odpowiednie środki technologiczne uniemożliwiające ingerencję osobom nieupoważnionym w dane osobowe użytkowników. W trakcie korzystania z serwisu, zbieramy dane dotyczące m.in.: adresów IP użytkowników, numerów MSISDN na podstawie logów serwera, które następnie są wykorzystywane dla prawidłowej i optymalnej realizacji usługi. Administratorem danych osobowych jest Digital Global Pass SAS, przy 350 rue Denis Papin Parc de la Duranne - Domaine du Tourillon - 13100 Aix-en-Provence, Francja. Dane osobowe użytkowników serwisu przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji usługi. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane nie są udostępniane podmiotom trzecim. Użytkownikowi przysługuje prawo wglądu do treści jego danych oraz ich poprawiania. Serwis przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.


Rezygnacja z serwisu:


W celu rezygnacji korzystania z Serwisu, należy wysyłać wiadomość SMS o podanej poniżej treści na wskazany poniżej numer dostępowy. Koszt dezaktywacji Serwisu jest bezpłatny.

Nazwa Serwisu: MUSICONLINE

Numer dezaktywujący: 80460

Komenda dezaktywująca: STOP MUSICONLINE